Portal Aktywni.pl korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zapoznaj się z naszą polityką cookies. Zamknij powiadomienie.

Aktywna strefa Forum

Zaloguj się przez Facebooka

Rower »
» Akcja charytatywna "Pedałujesz - Pomagasz"
Której lepiej w miniówce? Wybierz!
vs


Aktywne pojedynki: zobacz rankingi zdjęć »
rozstrzygaj pojedynki
dodawaj zdjęcia
sprawdź kto wygrał

Akcja charytatywna "Pedałujesz - Pomagasz"

Autor: AKTYWNI.PL  Data publikacji: 2012-07-19

Tagi: akcja charytatywna, lwów, niepełnosprawni, pedałujesz, polska, pomagasz, rehabilitacja, rower, ukraina, zdrowy rower, łukasz sowiński Rower

Stowarzyszenie Zdrowy-Rower.pl, już po raz 3 organizuje charytatywną akcję „Pedałujesz-Pomagasz”. Dwie wcześniejsze edycje zakończyły się ogromnym sukcesem – udało się zebrać prawie 15 tysięcy złotych na pomoc i rehabilitację dla dwóch niepełnosprawnych osób. W tym roku około dwudziestoosobowa grupa rowerzystów znów chce pomóc niepełnosprawnemu koledze!

Galeria artykułu

Wyprawa z misją - tak w skrócie można określić wcześniejsze wyjazdy. W sierpniu celem stowarzyszenia będzie zebranie 5 tysięcy złotych na pomoc dla Łukasza Sowińskiego, cierpiącego na czterokończynową postać mózgowego porażenia dziecięcego. Samodzielny, pogodny , niestrudzony pingpongista i cyklista - taki właśnie jest Łukasz. Ze względu na swoją chorobę, od ponad dziesięciu lat w ramach rehabilitacji i ze zwykłej potrzeby przemieszczania się używa trzykołowego roweru, przystosowanego do jego możliwości przez tatę i dziadka. Tylko, że sprzęt nie rośnie wraz z nim...

Dlatego celem wyprawy będzie zebranie funduszy na nowy rower i rehabilitację Łukasza. Pieniądze zbierane będą za pośrednictwem strony domore.pl.

W wyprawie udział wziąć może każdy! Wystarczy sprawny rower, uśmiech i chęć pomagania.

Rowerzyści ruszają 4 sierpnia z Piastowa. Do pokonania mają ponad 400 kilometrów przez malownicze rejony Polski i Ukrainy. Do Lwowa planują dojechać 11 sierpnia. Więcej informacji o wyprawie można znaleźć na stronie www.zdrowy-rower.pl, oraz https://www.facebook.com/zdrowyrower.

 

Jeszcze nikt nie dodał tego artykułu do ulubionych
Zaloguj się, aby zapisać w ulubionych

Masz konto na portalaktywni.com?

Nie pamiętasz hasła? | Zarejestruj się

Dodaj komentarz

Nie musisz zakładać konta, żeby podzielić się swoją opinią. Dodaj komentarz już teraz.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

imię lub nick: *

wróć

adres e-mail: * (adres e-mail nie będzie widoczny)

wpisz tekst z obrazka *

* - pola wymagane
Polecane na Aktywni.pl
Aktywne Pojedynki
Której lepiej w miniówce? Wybierz!
vs
Reklama
Reklama
Zgłoś uwagi

Zgłoś uwagi do strony Aktywni.pl