Portal Aktywni.pl korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zapoznaj się z naszą polityką cookies. Zamknij powiadomienie.

Aktywna strefa Forum

Zaloguj się przez Facebooka

Turystyka »
» Aktywna integracja z paintballem
Który sportowiec lepszy? Wybierz!
vs


Aktywne pojedynki: zobacz rankingi zdjęć »
rozstrzygaj pojedynki
dodawaj zdjęcia
sprawdź kto wygrał

Aktywna integracja z paintballem

Autor: Katarzyna Firlej  Data publikacji: 2009-08-05

Tagi: aktywni.pl, markery, paintball, poligon, skill paintball, wesoła Turystyka

Galeria artykułu

Paintball to zabawa nie tylko dla dzieci. Coraz częściej staje się rozrywką również w świecie dorosłych. Bo przecież w każdym z nas drzemią dzikie żądze. Czasem wynika to z chęci przeżycia czegoś odmiennego, niecodziennego. Niemniej jednak paintball jest źródłem dobrej zabawy, o czym z pewnością przekonała się aktywna załoga z portalu Aktywni.pl.

Paintball to zabawa, sport XXI wieku, który polega na strzelaniu żelatynowymi kulkami wypełnionymi farbą. Uczestnicy zabawy, podzieleni na zespoły mają do wykonania rozmaite misje i zadania. Na swej drodze napotykają przeciwników uzbrojonych w karabinki pneumatyczne (markery paintballowe).

Skill Paintball jest jedną z takich firm, która zajmuje się organizowaniem różnego rodzaju gier i imprez integracyjnych przy wykorzystaniu paintballu. Naturalnie do tego typu zabaw potrzebna jest duża przestrzeń.

Ekipa portalu Aktywni.pl po długich ale owocnych naradach zdecydowała się na imprezę integracyjną na poligonie wojskowym w Wesołej, z którego korzysta firma Skill Paintball. Nasza przygoda z paintballem rozpoczęła się już podczas podróży na miejsce „zbrodni”, bo kto by pomyślał, że mało miejsca w „przedziale pasażerskim busa”, którym jechaliśmy na poligon może tak skutecznie zbliżyć nas do siebie :)

Aktywny Paintball

Po dotarciu na miejsce zauważyliśmy, że teren udostępniony przez firmę daje możliwość wzięcia udziału w wielu różnych rozgrywkach. Dodatkowym atutem dla Aktywnych okazały się okopy - górka z betonowymi umocnieniami. Z kolei zniszczone zabudowania domów dostarczyły pracownikom portalu społeczności aktywnej dużo ponadprogramowych wrażeń. Widowiskowych skoków, salt wykonywanych przez niektórych uczestników zabawy nie powstydziłby się nawet sam kaskader:)

Po uprzednim przeinstruowaniu z zasad bezpieczeństwa przez pracownika Skill Paintballu wszyscy biorący udział w zabawie zostali odpowiednio przeszkoleni i przygotowani do każdego ćwiczenia (pewnie dlatego nie było żadnych strat w ludziach) Jedynym ryzykiem wynikającym z gry w paintball okazały się siniaki na ciele i naturalnie uzależnienie się od takiej formy spędzania czasu.

skill paintball

Nad prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem zabawy przez cały czas czuwali pracownicy firmy Skill Paintball. Jako uczestnicy imprezy organizowanej przez Skill Paintball mogliśmy liczyć na ewentualną pomoc medyczną, transport z parkingu na poligon, przygotowanie terenu pod zabawę oraz wypożyczenie strojów wojskowych. Dodatkowo na miejscu firma świadczyła usługi z zakresu serwisu sprzętu oraz sprzedaży amunicji tzn. żelatynowych kulek wypełnionych farbą.

5 osób dodało "Aktywna integr…" do ulubionych (kto?)
Zaloguj się, aby zapisać w ulubionych
Marcin Kępa

Marcin

Sochaczew

Dariusz Rybi

Dariusz

Górny Mokotów

Paulina Woźniak

Paulina

Warszawa

Daniel N.

Daniel

Warszawa

Karla Woźniak

Karla

Warszawa

Podziel się swoją opinią!

dodaj komentarz
Marcin Sidoryk

Marcin

Warszawa

2009-08-05 11:08

dobry artykuł...szczegółnie podobał mi się fragment o widowiskowych skokach i saltach...może Krzysiek rzeczywiście powinien pomyśleć o karierze kaskadera:-)

Krzysztof Manias

Krzysztof

Warszawa

2009-08-05 11:11

tych którzy jeszcze nie strzelali zachęcam. dobra masakra nie jest zła ]:->

duży teren, fajne zabudowania, dobra organizacja - generalnie ogranicza nas tylko wyobraźnia. chociaż mnie to czasami nic nie ograniczało :D

Anna Listopad

Anna

Warszawa

2009-08-05 11:13

za każdym razem odkrywam nowe uroki tej gry. Pierwszy raz - adrenalina kipi w żyłach,drugi - koncentracja na strategii walki, zobaczymy co przyniesie kolejne spotkanie:)pozdrowienia dla całej aktywnej ekipy!

Dariusz Rybi

Dariusz

Górny Mokotów

2009-08-05 12:47

Pierwszy raz grałem na powietrzu i było to bardzo miłe zaskoczenie. Gra się o wiele przyjemniej niż w hali. Na pewno na plus jest także fakt korzystania z prawdziwego poligonu wykorzystywanego przez wojsko. Ciekawy układ okopów, tuneli, budynków i innych atrakcji (np. beczek).

Na koniec muszę jeszcze napisaź, że chłopaki z Siga to gwarancja udanej zabawy! Profesjonalnie, ale bez przeszkadzania.

Paulina Biernat

Paulina

Warszawa

2009-08-05 16:10

Dwie godziny zabawy strasznie szybko minęły ;(
Bardzo podobało mi się miejsce, w którym graliśmy, sporo ruin i podziemnych przejść. Chętnie tam jeszcze powrócę na kolejną wojnę na kulki ;)

Karol Chmielarz

Karol

Warszawa

2009-08-08 14:13

Dla maniaków gier komputerowych:
"co ty ku..a wiesz o zdobywaniu flagi"...??? ;-)

Masz konto na portalaktywni.com?

Nie pamiętasz hasła? | Zarejestruj się

Dodaj komentarz

Nie musisz zakładać konta, żeby podzielić się swoją opinią. Dodaj komentarz już teraz.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

imię lub nick: *

wróć

adres e-mail: * (adres e-mail nie będzie widoczny)

wpisz tekst z obrazka *

* - pola wymagane
Polecane na Aktywni.pl
Aktywne Pojedynki
Który sportowiec lepszy? Wybierz!
vs
Reklama
Reklama
Zgłoś uwagi

Zgłoś uwagi do strony Aktywni.pl