Portal Aktywni.pl korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zapoznaj się z naszą polityką cookies. Zamknij powiadomienie.

Aktywna strefa Forum

Zaloguj się przez Facebooka

Indywidualne »
» Bieganie w obiektywie
Który tenisista przystojniejszy? Wybierz!
vs


Aktywne pojedynki: zobacz rankingi zdjęć »
rozstrzygaj pojedynki
dodawaj zdjęcia
sprawdź kto wygrał

Bieganie w obiektywie

Autor: AKTYWNI.PL  Data publikacji: 2012-07-31

Tagi: , adidas, aparat, bieganie, fotograficzny, kobiety, konkurs, mi coach, run, women`s

Women’s Run ogłasza konkurs fotograficzny „Bieganie w obiektywie”. Do wygrania jest m.in. osobisty trener elektroniczny, czyli adidas miCoach Pacer.

Galeria artykułu

Celem konkursu jest przede wszystkim propagowanie biegania i zdrowego stylu życia. Organizatorzy chcą też zachęcić biegające dziewczyny do zarażania wszystkich swoją pasją, dlatego też motywem przewodnim fotografii powinno być zachęcanie innych do biegania i aktywności fizycznej. Zdjęcia mogą być zrobione dowolną techniką.  Konkurs przeznaczony jest głównie dla zarejestrowanych uczestniczek programu Women's Run. Osoby, które dopiero planują  do niego dołączyć, mogą również wziąć udział w konkursie po wcześniejszym  zarejestrowaniu się. Szczegóły oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej www.womensrun.pl. Program Women's Run to cykl bezpłatnych treningów biegowych dla kobiet prowadzonych na terenie Warszawy. Przeznaczony jest dla wszystkich fanek joggingu i osób, które dopiero raczkują w tej dziedzinie i szukają wsparcia doświadczonych biegaczy. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, dzięki którym uchronimy się przed błędami i osiągniemy jak najwięcej korzyści z biegania. Obecność innych kobiet motywuje do regularnego udziału w zajęciach i polepszania swoich wyników. Więcej informacji na temat programu znajduje się na www.womensrun.pl    

Jeszcze nikt nie dodał tego artykułu do ulubionych
Zaloguj się, aby zapisać w ulubionych

Masz konto na portalaktywni.com?

Nie pamiętasz hasła? | Zarejestruj się

Dodaj komentarz

Nie musisz zakładać konta, żeby podzielić się swoją opinią. Dodaj komentarz już teraz.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

imię lub nick: *

wróć

adres e-mail: * (adres e-mail nie będzie widoczny)

wpisz tekst z obrazka *

* - pola wymagane
Polecane na Aktywni.pl
Aktywne Pojedynki
Który tenisista przystojniejszy? Wybierz!
vs
Reklama
Reklama
Zgłoś uwagi

Zgłoś uwagi do strony Aktywni.pl