Portal Aktywni.pl korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zapoznaj się z naszą polityką cookies. Zamknij powiadomienie.

Aktywna strefa Forum

Zaloguj się przez Facebooka

Indywidualne »
» Czas na bicie rekordu!
Która piękniejsza? Wybierz!
vs


Aktywne pojedynki: zobacz rankingi zdjęć »
rozstrzygaj pojedynki
dodawaj zdjęcia
sprawdź kto wygrał

Czas na bicie rekordu!

Autor: AKTYWNI.PL  Data publikacji: 2014-08-19

Tagi: bicie rekordu, guinness, nordic walking, rekord

30 sierpnia w Szymocicach odbędzie się próba pobicia rekordu Guinnessa w liczbie osób biorących udział w Nordic Walking. Impreza ma charakter otwarty. Każdy może więc wziąć udział w ustanowieniu nowego rekordu.

Galeria artykułu

Dotychczasowy wynik to 1026 osób. Rekord ten został ustanowiony w Szwecji w 2006 r. Do tej pory, mimo podejmowanych prób, nie został pobity.

- Liczymy, że tym razem się to uda. Obecnie trwają przygotowania trasy, którą przejdą zawodnicy. Impreza będzie miała profesjonalną oprawę sportową. Każdy uczestnik próby otrzyma okolicznościową koszulkę, numer startowy z chipem, służącym do rejestracji liczby uczestników oraz wodę mineralną. Ponadto będzie mógł też uczestniczyć w rodzinnym festynie, podczas którego gwiazdą wieczoru będzie zespół PECTUS - mówi Piotr Karaś, dyrektor Marketingu RAFAKO S.A. z Raciborza, które jest organizatorem całego przedsięwzięcia. Oficjalnym partnerem wydarzenia jest Gmina Nędza (powiat raciborski), na terenie której odbędzie się próba ustanowienia nowego rekordu.

Bicie Rekordu Guinnessa ma uświetnić jubileusz 65-lecia istnienia przedsiębiorstwa i odbędzie się w ramach corocznych obchodów Dnia Energetyka, organizowanego przez firmę dla swoich pracowników. Tym razem udział w niej będą mogli wziąć także uczestnicy próby Rekordu Guinnessa wraz ze swoimi rodzinami. Podczas rodzinnego festynu przygotowano wiele atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, m.in. jazda bryczką, jazda konna, malowanie buziek, dmuchańce, gry i zabawy dla dzieci, konkursy dla dorosłych. Impreza odbędzie się na terenie ośrodka AquaBrax w Szymocicach.

Ponadto organizatorzy przygotowali 1200 par kijków do Nordic Walking, które w pierwszej kolejności otrzymają startujący pracownicy RAFAKO i ich rodziny. Natomiast wszyscy uczestnicy - o ile rekord zostanie ustanowiony - będą mieć prawo do imiennego certyfikatu pobicia rekordu Guinnessa. Wszyscy chętni proszeni są o zarejestrowanie się na stronie www.rafakobijerekord.pl, w zakładce ZAPISY.

Informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie www.rafakobijerekord.pl oraz w portalu Facebook: www.Facebookcom/RAFAKObijerekord.

Program:

SOBOTA, 30 SIERPNIA 2014

OŚRODEK AQUA BRAX
GLIWICKA 37, 47-440 NĘDZA
BASEN SZYMOCICE


11:00 - otwarcie stanowisk weryfikacji uczestników 

15:00 - zamknięcie stanowisk weryfikacji zawodników

15:10 - wspólna rozgrzewka

15:30 - start wydarzenia

17:00 - zakończenie wydarzenia

Jeszcze nikt nie dodał tego artykułu do ulubionych
Zaloguj się, aby zapisać w ulubionych

Podziel się swoją opinią!

dodaj komentarz

Radosław

2014-11-19 17:50

Nordic walking ostatnimi czasy jest już mniej popularną metodą na dbanie o formę jednak w dużych miastach nadal wiele osób głównie starszych chodzi z "kijkami".

Masz konto na portalaktywni.com?

Nie pamiętasz hasła? | Zarejestruj się

Dodaj komentarz

Nie musisz zakładać konta, żeby podzielić się swoją opinią. Dodaj komentarz już teraz.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

imię lub nick: *

wróć

adres e-mail: * (adres e-mail nie będzie widoczny)

wpisz tekst z obrazka *

* - pola wymagane
Polecane na Aktywni.pl
Aktywne Pojedynki
Która piękniejsza? Wybierz!
vs
Reklama
Reklama
Zgłoś uwagi

Zgłoś uwagi do strony Aktywni.pl