Portal Aktywni.pl korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zapoznaj się z naszą polityką cookies. Zamknij powiadomienie.

Aktywna strefa Forum

Zaloguj się przez Facebooka

Rower »
» Dookoła Europy z Idee Kaffee” zakończone sukcesem!
Najlepszy biegacz świata? Wybierz!
vs


Aktywne pojedynki: zobacz rankingi zdjęć »
rozstrzygaj pojedynki
dodawaj zdjęcia
sprawdź kto wygrał

Dookoła Europy z Idee Kaffee” zakończone sukcesem!

Autor: AKTYWNI.PL  Data publikacji: 2012-06-05

3 czerwca o 10.00 na Placu Kuracyjnym przed sopockim molo wszyscy czekali tylko na jedną osobę. W strugach deszczu na mecie swojego rowerowego wyzwania życia pojawił się Tomasz Bagrowski- Laureat konkursu Idee Kaffee Challenge.

Galeria artykułu

Przywitany brawami przez rodzinę, zaprzyjaźnionych rowerzystów i ekipę Idee Kaffee nie krył radości i wzruszenia. Na mecie czekał na niego pamiątkowy puchar, medal oraz...nowy szosowy TREK (wspólny prezent od Idee Kaffee i sklepu dre rowery w Demptowie). Każdy uczestnik imprezy mógł napić się gorącej bądź mrożonej Idee Kaffee.

Tomek został zwycięzcą organizowanego w 2011 roku konkursu Idee Kaffee Challenge na sportowe wyzwanie życia. Dzięki wygranym w przedsięwzięciu środkom finansowym mógł zrealizować niezwykły rowerowy wyczyn „Dookoła Europy z Idee Kaffee". Tomek przez miesiąc czasu przejechał blisko 8 000 km pokonując Polskę, Czechy, Austrię, Węgry, Słowenię, Włochy, Francję, Portugalię i Danię. Jechał zupełnie sam, wyposażony wyłącznie w podręczny bagaż w postaci 3 ładowarek, zestawu baterii, dodatkowego zestawu ubrań, śpiwora i jednoosobowego namiotu. Śledzenie jego trasy umożliwiło Internautom specjalne urządzenie. Dzięki SPOT'owi, z dokładnością do 10 minut, widzieliśmy gdzie w danej chwili znajduje się rowerzysta. Tomek jest Wielkim Zwycięzcą - pomimo 3 upadków, wiatru nie zawsze wiejącego w plecy, zmiennych warunków pogodowych i znikomej ilości snu poradził sobie z tak niecodziennym dystansem. Wyzwanie zakładało pokonanie 10 000 km, niemniej przejechanie 8 000 km w tak krótkim czasie budzi ogromny szacunek wśród szerokiego grona rowerzystów i zasługuje na brawa!

Jeszcze nikt nie dodał tego artykułu do ulubionych
Zaloguj się, aby zapisać w ulubionych

Masz konto na portalaktywni.com?

Nie pamiętasz hasła? | Zarejestruj się

Dodaj komentarz

Nie musisz zakładać konta, żeby podzielić się swoją opinią. Dodaj komentarz już teraz.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

imię lub nick: *

wróć

adres e-mail: * (adres e-mail nie będzie widoczny)

wpisz tekst z obrazka *

* - pola wymagane
Polecane na Aktywni.pl
Aktywne Pojedynki
Najlepszy biegacz świata? Wybierz!
vs
Reklama
Reklama
Zgłoś uwagi

Zgłoś uwagi do strony Aktywni.pl