Portal Aktywni.pl korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zapoznaj się z naszą polityką cookies. Zamknij powiadomienie.

Aktywna strefa Forum

Zaloguj się przez Facebooka

Wodne »
» „Pływanie w wodach otwartych” - książka dla fanów pływania
Które nogi piękniejsze? Wybierz!
vs


Aktywne pojedynki: zobacz rankingi zdjęć »
rozstrzygaj pojedynki
dodawaj zdjęcia
sprawdź kto wygrał

„Pływanie w wodach otwartych” - książka dla fanów pływania

Wydawnictwo Buk Rower
Data publikacji: 2013-03-27

Tagi: buk rower, pływanie w wodach otwartych, steven munatones

„Pływanie w wodach otwartych” to poradnik, który powinien znaleźć się w biblioteczce miłośników dyscyplin wodnych.

Galeria artykułu

Książka Stevena Munatonesa - „Pływanie w wodach otwartych", to pozycja obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy pragną spróbować swoich sił w zawartej w tytule dyscyplinie. Autor, uznany pływak długodystansowy, świetny trener i komentator stworzył praktyczny poradnik, w którym umieścił wszystkie niezbędne informacje dotyczące pływania w wodach otwartych. Omawiana pozycja to nie tylko wspaniałe źródło wiedzy dla laików, którzy dopiero chcą zgłębić tajniki opisywanego sportu, ale również poradnik dla profesjonalistów, pragnących poprawić swoją technikę i zmierzających do bicia nowych rekordów.

Steven Munatones w poszczególnych rozdziałach udziela niezwykle cennych i fachowych porad, mogących z pewnością pomóc w osiągnięciu zamierzonego celu. Kolejne z rozdziałów (a jest ich aż dziesięć) poświęca innemu zagadnieniu, tworząc tym samym niezwykle cenne źródło informacji. Autor przechodzi od samego wyjaśnienia problemu, czyli czym tak naprawdę jest pływanie w wodach otwartych. Koncentruje się na różnych typach tego pływania, jak również wyjaśnia zasady pływania w wodach otwartych. Swoje rozważania poświęca także bezpieczeństwu i odpowiedniemu doborowi sprzętu. Bardziej wtajemniczonym przedstawia informacje na temat zasad  współzawodnictwa w rozgrywanych zawodach. Podaje również miejsca i dystanse, na których rozgrywa się rywalizacja. Niezwykle ciekawy jest rozdział ostatni, czyli dziesiąty. To właśnie w nim Steven Munatones zawarł informacje na temat przygotowań do rywalizacji w triatlonie, specyfice dyscypliny oraz podstawowych zasadach, na jakich jest ona oparta.

„Pływanie w wodach otwartch" to pozycja godna polecenia. Poradnik napisany przez człowieka o nezwykłym doświadczeniu i wiedzy może stanowić vademecum dla wszystkich miłośników wody. 

 

Jeszcze nikt nie dodał tego artykułu do ulubionych
Zaloguj się, aby zapisać w ulubionych

Masz konto na portalaktywni.com?

Nie pamiętasz hasła? | Zarejestruj się

Dodaj komentarz

Nie musisz zakładać konta, żeby podzielić się swoją opinią. Dodaj komentarz już teraz.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

imię lub nick: *

wróć

adres e-mail: * (adres e-mail nie będzie widoczny)

wpisz tekst z obrazka *

* - pola wymagane
Polecane na Aktywni.pl
Aktywne Pojedynki
Które nogi piękniejsze? Wybierz!
vs
Reklama
Reklama
Zgłoś uwagi

Zgłoś uwagi do strony Aktywni.pl