Portal Aktywni.pl korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zapoznaj się z naszą polityką cookies. Zamknij powiadomienie.

Aktywna strefa Forum

Zaloguj się przez Facebooka

Drużynowe »
» Studenckie Wyjazdy na sportowo z AZS Politechnika Warszawska
Który sport mniej męczy? Wybierz!
vs


Aktywne pojedynki: zobacz rankingi zdjęć »
rozstrzygaj pojedynki
dodawaj zdjęcia
sprawdź kto wygrał

Studenckie Wyjazdy na sportowo z AZS Politechnika Warszawska

Autor: AKTYWNI.PL  Data publikacji: 2010-07-12

Tagi: azs, chorwacja, studenckie lato, turystyka, wyjazdy Turystyka

Galeria artykułu

Jak wygląda wyjazd wakacyjny typowego studenta? Czy wciąż taką samą popularnością cieszą się tak zwane wyjazdy 3S czyli korzystanie z Sea, Sand i Sun?

Wszelkie badania i obserwacje w turystyce wskazują, iż młodzi ludzie coraz częściej wybierają aktywne formy spędzania czasu wolnego, podczas wszelkiego rodzaju ferii i dni wolnych od zajęć.  Można zauważyć, iż najnowsze trendy w turystyce zmierzają ku wyjazdom bogatym w program sportowy i rekreacyjny lub dedykowanym danej dziedzinie sportu.

Jednym z pierwszych organizatorów turystyki studenckiej, który zaczął zaspokajać potrzeby nowej generacji turystów jest Studenckie Lato, Studencka Zima „na sportowo”, czyli Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej. Klub już od ponad 5 lat realizuje wyjazdy do najciekawszych krajów Europy, Azji oraz Afryki: Bułgarii, Chorwacji, Czarnogóry, Grecji, Francji, Hiszpanii, Włoch, Turcji, Egiptu i oczywiście Polski. Podczas wyjazdów oferuje fakultety sportowe - windsurfing, kitesurfing, kajaki i nurkowanie latem oraz szkolenia narciarskie i windsurfingowe zimą. W trakcie trwania każdego wyjazdu, realizowane są imprezy rekreacyjno-sportowe (siatkówka, koszykówka, piłka nożna, badminton), konkursy, animacje oraz imprezy tematyczne. Cały program utrzymany jest w prawdziwym studenckim klimacie pod okiem wyspecjalizowanej kadry opiekunów i instruktorów.

Studenckie Lato nie zapomina również o uczestnikach po sezonie, zapraszając 2 razy w roku na imprezy, które okraszane są wieloma konkursami i loteriami z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. W prawie 70 zrealizowanych do dziś wyjazdach wzięło udział ponad 7 tysięcy osób, a w trakcie tego lata wyruszy ich ponad 2 tysiące.

Wszystkich chcących przeżyć aktywną przygodę, w niecodziennej studenckiej atmosferze, zapraszamy na  stronę www.latostudenta.pl

2 osób dodało "Studenckie Wyj…" do ulubionych (kto?)
Zaloguj się, aby zapisać w ulubionych
Łukasz Ś.

Łukasz

Augustów

Jacek Sielski

Jacek

Warszawa

Masz konto na portalaktywni.com?

Nie pamiętasz hasła? | Zarejestruj się

Dodaj komentarz

Nie musisz zakładać konta, żeby podzielić się swoją opinią. Dodaj komentarz już teraz.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

imię lub nick: *

wróć

adres e-mail: * (adres e-mail nie będzie widoczny)

wpisz tekst z obrazka *

* - pola wymagane
Polecane na Aktywni.pl
Aktywne Pojedynki
Który sport mniej męczy? Wybierz!
vs
Reklama
Reklama
Zgłoś uwagi

Zgłoś uwagi do strony Aktywni.pl