Portal Aktywni.pl korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zapoznaj się z naszą polityką cookies. Zamknij powiadomienie.

Aktywna strefa Forum

Zaloguj się przez Facebooka

Inne »
» WIELCY i MALI TWÓRCY dla MAŁYCH i WIELKICH SERC
Nalepszy sport zimowy? Wybierz!
vs


Aktywne pojedynki: zobacz rankingi zdjęć »
rozstrzygaj pojedynki
dodawaj zdjęcia
sprawdź kto wygrał

WIELCY i MALI TWÓRCY dla MAŁYCH i WIELKICH SERC

Autor: AKTYWNI.PL  Data publikacji: 2012-10-04

Tagi: fundacja, koncert charytatywny, pokazy

30 września w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny odbył się pierwszy koncert charytatywny pt. „WIELCY I MALI TWÓRCY DLA MAŁYCH I WIELKICH SERC”. Organizatorem imprezy była Fundacja „Równi wśród Równych” oraz Warszawski Szpital dla Dzieci.

Galeria artykułu

Paweł Loroch - prowadzący imprezę - rozpoczął uroczystość od  przedstawienia: Izabeli Marcewicz-Jendrysik - Dyrektor Szpitala, Marioli Kowalskiej - prezes Fundacji „Równi wśród Równych" oraz ambasadorki  projektu -  Emilii  Komarnickiej. Po prezentacji odbył się pokaz mody jesiennej kolekcji Barber Shop projektu Marioli Witek, który poprowadziła Aldona Orman. W roli modeli wystąpili tancerze z programu "You Can Dance".

Laboratorium Urody

Zgromadzeni, dzięki przedstawicielom Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, mogli wziąć udział w  pokazach i warsztatach. Mieli również możliwość na samodzielne wykonanie kosmetyków. Ochotnicy poddawani byli zabiegom pielęgnacyjnym na dłonie oraz profesjonalnemu badaniu skóry pod okiem kosmetologa. W Akademii Makijażu również najmłodsi mogli skorzystać ze specjalnych kosmetycznych zabiegów.

Strefa dla dzieci

Na małych uczestników czekał specjalna strefa z animacjami. Fundacja Funkomitywa przygotowała ciekawe zabawy. Centrum Nauki Kopernik, firma Lego, TEN salon z ul. Francuskiej w Warszawie, Kolorowi clowni z fundacji „Dr Clown" - zapewnili najmłodszym wiele atrakcji.

Sztuka widziana z góry 

Uczestnicy mieli również okazję podziwiać obraz Marianny Zaborowskiej „H2O" składający się z 44 części - 4 z nich można było potem wylicytować na aukcji.

Koncert

Część koncertową rozpoczął zespół Drumbastic. Na scenie pojawili się również: Garwoliński Teatr  Muzyczny Od Czapy z nostalgicznym programem ubarwiony motywami lwowskimi, Shantelle Monique & Nils Project, Maja Kleszcz z zespołem IncarNations. Na koniec wystąpili: Gaba Kulka, Robert Gawliński oraz DAAB. Bilety wstępu były cegiełkami na rzecz Szpitala.

W przerwach koncertów prowadzana była licytacja przedmiotów. Zakończyła się ona niemałym sukcesem. Niektóre z rzeczy  sprzedawane były za cenę nawet dziesięciokrotnie wyższą od ceny wywoławczej. Wśród nich były m.in.: replika Pucharu EURO 2012 wykonana w całości z czekolady, obrazy Karo Orzech, Marianny Zaborowskiej, czy płyta Ani Wyszkoni.

Dochód z całej imprezy  Fundacja „Równi wśród Równych" przekaże na rzecz Warszawskiego Szpitala dla Dzieci: na serwis, konserwację i naprawę sprzętu medycznego.

Projekt można jeszcze wspierać wpłacając pieniądze na specjalne konto 54 8769 0002 0680 1632 2000 0020.

Patronat nad imprezą objął m.in. portal www.aktywni.pl

Więcej informacji na: www.wielcyimali.pl

oraz na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/WielcyIMaliTworcyDlaMalychIWielkichSerc

Jeszcze nikt nie dodał tego artykułu do ulubionych
Zaloguj się, aby zapisać w ulubionych

Masz konto na portalaktywni.com?

Nie pamiętasz hasła? | Zarejestruj się

Dodaj komentarz

Nie musisz zakładać konta, żeby podzielić się swoją opinią. Dodaj komentarz już teraz.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

imię lub nick: *

wróć

adres e-mail: * (adres e-mail nie będzie widoczny)

wpisz tekst z obrazka *

* - pola wymagane
Polecane na Aktywni.pl
Aktywne Pojedynki
Nalepszy sport zimowy? Wybierz!
vs
Reklama
Reklama
Zgłoś uwagi

Zgłoś uwagi do strony Aktywni.pl