Portal Aktywni.pl korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zapoznaj się z naszą polityką cookies. Zamknij powiadomienie.

Aktywna strefa Forum

Zaloguj się przez Facebooka

Wodne »
» Wszyscy zjechali. SNOWSAIL 2013
Która ma piękniejsze włosy? Wybierz!
vs


Aktywne pojedynki: zobacz rankingi zdjęć »
rozstrzygaj pojedynki
dodawaj zdjęcia
sprawdź kto wygrał

Wszyscy zjechali. SNOWSAIL 2013

4WINDS Szkoła żeglarstwa
Data publikacji: 2013-03-07

Tagi: narty, snowboard, żeglarstwo

W ostatni weekend lutego w Karpaczu odbyły się Mistrzostwa Polski Żeglarzy i Motorowodniaków w Narciarstwie i Snowboardingu SNOWSAIL 2013, których organizatorem jest szkoła żeglarstwa 4winds z Gdyni.

Galeria artykułu

Przeszło setka żeglarzy i motorowodniaków z całej Polski przyjechała do narciarskiej stolicy Dolnego Śląska, aby dopingować i ścigać się na nartach i snowboardzie. Rywalizacja odbyła się w czterech grupach wiekowych w dwóch kategoriach. Konkurencją specjalną były zawody kapitanów o przechodni „złoty dzwon" w kategoriach narty i snowboard. Impreza rozpoczęła się w piątek wspólnym szusowaniem i zabawą przy grzańcu, a zakończyła w niedzielę wspólnym śniadaniem. W sobotę zawodnicy ścigali się na stoku Biały Jar. Organizatorzy - szkoła żeglarstwa 4winds z Gdyni - zapewnili transport, wyżywienie, zakwaterowanie i wszystko to, co było niezbędne, aby doskonale się bawić. Był profesjonalny slalom, elektroniczny pomiar czasu i wspaniała zabawa. Udział brali: młodzi i starsi (najmłodsza uczestniczka miał 5 lat), kobiety i mężczyźni bez względu na wiek, wyznanie i orientację polityczną. Wieczorem odbyło się uroczyste wręczenie pucharów, dyplomów i medali oraz biesiada uświetniona koncertem zespołu Mordewind.

Wszystkim sponsorom, patronom, popularyzatorom tego wydarzenia serdecznie dziękujemy. Szczególnie dziękujemy uczestnikom za wspaniałą zabawę, sportowego ducha i chwile spędzone razem. Zdjęcia, filmy, wyniki, relacje z zawodów można znaleźć na stronie mistrzostw www.snowsail.4winds.pl. Zapraszamy w przyszłym roku na kolejne Mistrzostwa żeglarzy i motorowodniaków.

Organizator

Kpt. Krzysztof Piwnicki

Jeszcze nikt nie dodał tego artykułu do ulubionych
Zaloguj się, aby zapisać w ulubionych

Masz konto na portalaktywni.com?

Nie pamiętasz hasła? | Zarejestruj się

Dodaj komentarz

Nie musisz zakładać konta, żeby podzielić się swoją opinią. Dodaj komentarz już teraz.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

imię lub nick: *

wróć

adres e-mail: * (adres e-mail nie będzie widoczny)

wpisz tekst z obrazka *

* - pola wymagane
Polecane na Aktywni.pl
Aktywne Pojedynki
Która ma piękniejsze włosy? Wybierz!
vs
Reklama
Reklama
Zgłoś uwagi

Zgłoś uwagi do strony Aktywni.pl