Portal Aktywni.pl korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zapoznaj się z naszą polityką cookies. Zamknij powiadomienie.

Aktywna strefa Forum

Zaloguj się przez Facebooka

Porównaj pakiety a zrozumiesz różnicę!

Przykładową stronę firmy w Aktywnej Strefie możecie Państwo zobaczyć klikając w przykład.
Wpis standardowy jest znacznie uproszczony

Czym jeszcze różnią się Pakiety?
 • widokiem w wyszukiwarce firmy z aktywnej strefy otrzymują najwyższe pozycjonowanie i dodatkowo bardzo atrakcyjną formę reklamową już w rekordzie wyszukania,

 • podstrona Aktywnej Firmy to miejsce w pełni oddane do dyspozycji klienta, treść, kolejne zakładki, galerie foto i video są Państwa pomysłem. Otrzymujecie Państwo od nas przejrzysty formularz, a nasz moderator wykonuje całą pracę za Państwa. Ważny element to możliwość nielimitowane edycji treści na podstronach.

 • w ramach pakietu nasz grafik przygotowuje dla Państwa oprawę graficzną podstrony, wszystkie firmy z aktywnej strefy widoczne w tym wyniku szukania są dziełem naszego pracownika.

 • naturalnie możecie Państwo sami przygotować materiał graficzny

 • firmy z "aktywnej strefy" są dla nas priorytetem, dlatego przez cały czas trwania umowy (12 miesięcy) otrzymują od nas wsparcie. Nie pozostawiamy Państwa podstron w próżni! Miniatury firm stale pojawiają się na stronie głównej, stronach dyscyplin i innych podstronach serwsiu.

 • dodatkowo na potrzeby "aktywnej strefy" prowadzimy cykliczną kampanię szeroko zasięgową na blisko 400 serwisach www! Już niebawem ruszy całościowa podstrona "Aktywnej strefy" na której będziemy stale promować firmy i na którą trafiać będą internauci.

 • w przypadku zainteresowania istnieje możliwość przeprowadzenia kampanii na wspomnianych serwisach tylko dla Państwa firmy, po najniższych cenach na rynku (dzięki strategicznemu powiązaniu z siecią ARBOmedia)

 • oczywiście istnieje możliwość wsparcia Państwa działań narzędziami tradycyjnymi (mailing, stałe formy reklamowe, konkursy itp.) nasze możliwości przedstawia załącznik "formy współpracy"

 • kolejne wsparcie jakie oferujemy to produkcje video, próbka do obejrzenia na profilu http://portalaktywni.com/profil/aktywnipl-tv/ na terenie Warszawy oferujemy uzupełnienie "pakietu aktywnej strefy" o profesjonalną kreacje video w symbolicznej cenie 499zł netto! Montaż, skład i dystrybucja w necie oraz ekspozycja na portalaktywni.com

 • bardzo ważny i innowacyjny element naszej oferty to kompleksowe raporty czasowe i całościowe, które sporządzamy dla naszych partnerów. Mają Pastwo pełny wgląd i informację zwrotną na temat efektów jakie osiągnęły zainwestowane przez Państwa środki.

 • nasi pracownicy stale pracują nad pozycjonowaniem w wyszukiwarkach (np. Google) treści obecnych na portalu próbka możliwości to np.: COSA Zieleniec, bądź ubiór kolarski

 • przedstawione powyżej działania to tylko wycinek naszych możliwości. Projekt Aktywni.pl jest produktem innowacyjny ze względu na skalę, jakość usług i tempo rozwoju. Dołączenie do tego Projektu wiąże się z podniesieniem prestiżu Pastwa firmy oraz włączeniem się w szersze działania jakie stale prowadzimy. Aktywni.pl jest mecenasem klubów, drużyn, imprez sportowych. Nasza aktywność na wielu polach buduję markę Aktywni.pl, jak również markę naszych Partnerów. Próbka naszych działań:
  - Biegiem przez Polskę,
  - Zimowa Korona Gór Polski,
  - UKS Plas Warszawa
  - Konferencja DMS

Katalog branż

Zgłoś uwagi

Zgłoś uwagi do strony Aktywni.pl