Portal Aktywni.pl korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zapoznaj się z naszą polityką cookies. Zamknij powiadomienie.

Aktywna strefa Forum

Zaloguj się przez Facebooka

Drużyna

miCoach Team Kraków

Liczba zawodników w drużynie: 64

Miasto: Kraków

Drużyna poszukuje zawodników!

Kapitan drużyny:

pokaż zastępców

O drużynie

Trenujesz bieganie? Korzystasz z narzędzia miCoach? Biegasz w Krakowie?
Jeśli tak - ta drużyna jest właśnie dla Ciebie!

Dołącz do drużyny miCoach Team Kraków a będziesz mógł:

- dzielić się wiedzą, doświadczeniami, wynikami, planami treningowymi z innymi miłośnikami tego sportu;
- korzystać z porad specjalistów na forum drużyny;
- poznawać i informować o ciekawych trasach biegowych w Krakowie;
- organizować realne spotkania, wspólne treningi.

Dziel swoją pasję z innymi członkami drużyny miCoach Team Kraków!

Najbliższe spotkania

Aby dodać spotkanie trzeba być członkiem tej drużyny. Dołącz do drużyny!

Podziel się swoją opinią!

dodaj komentarz
Artur Krzemień

Artur

Skawina

2010-03-15 07:42

Na początku biegałem bo musiałem,na wf-ie, potem biegałem żeby wrócić do zdrowia po ciężkiej chorobie, potem biegałem żeby schudnąć, potem biegałem dla odstresowania, potem biegałem dla rywalizacji z osobami które wciągnąłem w bieganie, potem biegałem żeby zaliczyć pierwsze zawody, potem biegałem żeby poprawić swój wynik, potem biegałem ...
Teraz nie mam celu! Dlaczego? Bo biegnąc cały czas biegnę do przodu w przyszłość mijając cele niepostrzeżenie. Po prostu biegnę i zmieniam się na lepsze. Nawet gdy śpię!

Kasia Kurek

Kasia

Kraków

2010-03-16 12:25

Bieganie...hmm.... Pozwala sie wzbić ponad przecietność, usłyszeć krzyk własnego ja, nawet w środ dzięków ulic, szumu deszczu i drzew!!!Wraz z ubiorem stoju sportowego staje sie innym człowiekim. Pokonujac słabości fizyczne doświadczam oczyszenia z tego co przyziemne:zgryzoty, zawzietości, checi upokorzenia rugiej osoby-oto moja nadprzecieność. Oby jej tajemnice pogłebiały nowe szergi!!!

Przemek D.

Przemek

Suwałki

2010-03-16 15:04

Bieganie to jeden z najintensywniej spalających tłuszcz sportów jakie można wybrać. Dodatkowo regularne bieganie skłania do zmiany diety na zróżnicowaną.

Mateusz Miśtal

Mateusz

Kraków

2010-03-16 16:37

Dlaczego bieganie zmienia mnie na lepsze? Jest to pytanie, które już nieraz sobie zadawałem. Zmienia mnie na lepsze bo pozwala pokonywać swoje słabości zarówno fizyczne,ale zwłaszcza psychiczne. Daje mi poczucie wolności, którego nikt nie jest w stanie mi odebrać i pozwala zobaczyć inny bardziej kolorowy świat który ciężko jest dostrzec w monotonii codziennego życia. Daje mi energię do działania i kiedy jestem zmęczony ładuje moje "baterie" abym mógł wykonywać inne rzeczy!!! Dlatego uwielbiam biegać bo wiem że zmienia mnie to na lepsze!! :D

Katarzyna Dyzio

Katarzyna

Kraków

2010-03-16 19:39

Dlaczego bieganie zmienia mnie na lepsze. Bo sprawia że jestem szczęśliwa, doceniam zdrowie i czas, uczy mnie systematyczności i zorganizowania, odstresowuje mnie i sprawia że wciąż mi się chce!

Rita Mazurek

Rita

Kraków

2010-03-16 21:30

Mój mąż jest biegaczem i to on mnie przekonał, że to najlepszy sposób na powrót do sprawności i dobrej formy psychofizycznej po porodzie:-)Miał rację, bieganie nie tylko pomogło mi wrócić do formy ale ta forma jest nawet lepsza niż wcześniej!

Lilianna Etterle-Biederman

Lilianna

Kraków

2010-03-16 22:35

Bieganie zmienia moją perspektywę patrzenia na wiele codziennych spraw, które stają przed nami - niejednokrotnie mocno nas zaskakując. Długi samotny trening - to czas wyciszenia, czas na przemyślenia... czas na pobycie z samym sobą (to odkryłam dopiero w tym roku:)). Nabieram wtedy dystansu do świata i do siebie. Szybki trening - lub po prostu start to dla mnie jak reset komputera - jak coś nie działa - to wyłącz i włącz... system sam się naprawia:))). To oczywiście duże uproszczenie - ale coś w tym jest. O bieganiu mogę wypowiedzieć się z perspektywy osoby, która po 15 latach powróciła do czynnego uprawiania sportu. Czegoś mi cały czas brakowało - od trzech lat wiem czego. Jestem szczęśliwa, że mogę biegać i cieszę się, że mogę się z Wami tym podzielić.

Daniel Trybulec

Daniel

Tarnów

2010-03-18 12:48

Bo odczuwam z tego przyjemność,pozwala mi na aktywne rozpoczęcie Dnia.

Krzysiek Jarosiewicz

Krzysiek

Wojnicz

2010-03-18 12:58

Bieganie zmienia na lepsze, ponieważ pozwala wziąć głęboki oddech i stawić czoła codzienności:)

Szymon Bień

Szymon

Kraków

2010-03-18 13:02

Bieganie! Jasne że zmienia na lepsze...wszystkie zmartwienia idą w kąt...kiedy biegnę czuję wolności i pogodę ducha..a twarz mi się śmieje od ucha do ucha!

Agnieszka Czarnota

Agnieszka

Bochnia

2010-03-23 09:10

Ja dopiero początkuję w tym sporcie, ale bieganie pozwala rozładować wszelkie stresy jakie mam. Podczas studiów byłam bardzo aktywna fizycznie treningi karate, basen, od czasu do czasu biegałam. Po studiach jednak praca, która jest siedząca przyprawia mnie o bóle stawów, kręgosłupa. Bieganie zaś sprawia, że jestem zrelaksowana, poprawia moje samopoczucie. Gdy się zmęczę lepiej sypiam :)Pozdrawiam wszystkich aktywnych.

Katarzyna Kamuda

Katarzyna

Malinie-Tuczarnia

2010-03-24 12:22

Bieganie to pokonywanie siebie: swojego lenistwa, wygodnictwa, tumiwisizmu.Bieganie to oddychanie pełna piersią, w otoczeniu jakie lubimy.Bieganie to również patrzenie na otaczający nas świat, bez przesłaniających horyzont samochodowych blach.
I - last but not least - bieganie powoduje, że chudnę :)

Adam Przeździęk

Adam

Kraków

2010-04-18 23:03

Hej, jestem tu nowy, dziękuje za dodanie do grupy. W Krakowie również jestem nowy, przeprowadziłem się tu pół roku temu z Częstochowy. Biegam codziennie rano lub po południu nad Wisłą. Fajnie widzieć dużo biegaczy w tej lokalizacji.

Karolina Granda

Karolina

Kraków

2010-05-03 09:06

Bieganie - najlepszy i najprostszy sposób na zdobycie dawki optymizmu i energii, a jeżeli przy okazji poznaje się fajnych ludzi - to ja się piszę :)

Aleksander Gąsiorowski

Aleksander

Kraków

2014-09-17 10:43

Bieganie jest dla mnie... ..sposobem na wszystko. Od rozterek po radości, od smutku po szczęście. Jeżeli coś nie idzie po myśli, wystarczy przebiec się trochę, od razu się poprawia. Jeśli jest się szczęśliwym, bieganie w takiej chwili pozwala "zapisać" ten stan na długo. Moje motto: Gdy Ci smutno czy też nie, idź po biegać pomęcz się:)

Masz konto na portalaktywni.com?

Nie pamiętasz hasła? | Zarejestruj się

Dodaj komentarz

Nie musisz zakładać konta, żeby podzielić się swoją opinią. Dodaj komentarz już teraz.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

imię lub nick: *

wróć

adres e-mail: * (adres e-mail nie będzie widoczny)

wpisz tekst z obrazka *

* - pola wymagane

Forum drużyny - najnowsze posty przejdź do forum»

Forum jest dostępne tylko dla zawodników tej drużyny. Dołącz do drużyny!

Galeria video
poprzednie następne
Najaktywniejsi Obecności (z 12)
12
8
7

więcej

Zgłoś uwagi

Zgłoś uwagi do strony Aktywni.pl