Portal Aktywni.pl korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zapoznaj się z naszą polityką cookies. Zamknij powiadomienie.

Aktywna strefa Forum

Zaloguj się przez Facebooka

Drużyna

Snow Music Show II - Szwajcaria - BFC - 29 III - 04 IV 2009 r.

Liczba zawodników w drużynie: 2

Miasto: Warszawa

Drużyna poszukuje zawodników!

Kapitan drużyny:

O drużynie

15 wyciągów, 80 km tras narciarskich przygotowano w typowo szwajcarskim stylu. Niezbyt trudne, bardzo szerokie, zaskakują dużą ilością wyciągów orczykowych (ze względu na wiatry). Ich niewątpliwą zaletą jest wysokie położenie (czyli dużo śniegu) i kompletny brak w tym czasie innych narciarzy. Raj dla freerajdowców i tych uczestników SMS, którzy cenią sobie szybka jazdę po pustych stokach. Trasy i warunki narciarskie w Sawignion są świetnym miejscem na szkolenia w grupach instruktorskich. Każdy uczestnik może w biurze BFC wykupić sobie opcję szkolenia na dowolnym poziomie i połączyć przyjemne z pożytecznym.

Stroną sportową wyjazdu zajmie się grupa NTN z Tomkiem Kurdzielem na czele, która codziennie dla chętnych poprowadzi treningi na tyczkach oraz zrealizuje zawody z elektronicznym pomiarem czasu.

W części live stylowej na stoku bawić będziemy się w barze BFC uprawiając alternatywne zimowe dyscypliny sportu – ski foxy, sanki, skiboby, poduchy śnieżne, snowblady i rowery śnieżne.W barze będzie oczywiście polska muzyka, tanie lunche i tradycyjne trunki.

Dla spragnionych nieco mocniejszych emocji narciarskich zorganizowana będzie fakultatywna wycieczka na stoki San Moritz.

Najbliższe spotkania

Aby dodać spotkanie trzeba być członkiem tej drużyny. Dołącz do drużyny!

Masz konto na portalaktywni.com?

Nie pamiętasz hasła? | Zarejestruj się

Dodaj komentarz

Nie musisz zakładać konta, żeby podzielić się swoją opinią. Dodaj komentarz już teraz.

dodaj komentarz

Dodaj komentarz

imię lub nick: *

wróć

adres e-mail: * (adres e-mail nie będzie widoczny)

wpisz tekst z obrazka *

* - pola wymagane

Forum drużyny - najnowsze posty przejdź do forum»

Forum jest dostępne tylko dla zawodników tej drużyny. Dołącz do drużyny!

Najaktywniejsi Obecności (z 1)
0
0

więcej

Zgłoś uwagi

Zgłoś uwagi do strony Aktywni.pl