Portal Aktywni.pl korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zapoznaj się z naszą polityką cookies. Zamknij powiadomienie.

Aktywna strefa Forum

Zaloguj się przez Facebooka

Mój profil

Imię i NazwiskoElżbieta Trojanowska
Data urodzenia (zaloguj się, aby zobaczyć)
Miasto Warszawa (M. St. Warszawa)
WojewództwoMazowieckie
Aktywna od Zaloguj się, aby zobaczyć
Ostatnia wizyta Zaloguj się, aby zobaczyć
Ulubione dyscypliny

O mnie

Założycielka kliniki diety Medlinea, zajmującej się propagowaniem zdrowego i świadomego żywienia i aktywnego stylu życia. Z wykształcenia dietetyk oraz biolog ze specjalizacją w zakresie fizjologii … więcej »

Założycielka kliniki diety Medlinea, zajmującej się propagowaniem zdrowego i świadomego żywienia i aktywnego stylu życia. Z wykształcenia dietetyk oraz biolog ze specjalizacją w zakresie fizjologii człowieka. Ukończyła również studia z zarządzania, specjalizując się w zagadnieniach zarządzania personelem. Autorka wielu artykułów z zakresu żywienia i dietetyki. Specjalizuje się w żywieniu dzieci i młodzieży oraz edukacji żywieniowej, łącząc posiadaną wiedzę i doświadczenie zawodowe. « mniej

Zainteresowania

Pasjonatka gotowania, podróży i wspinaczki górskiej. Wierzy, że tylko trwała zmiana stylu życia pozwala cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Zgłoś uwagi

Zgłoś uwagi do strony Aktywni.pl