Portal Aktywni.pl korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zapoznaj się z naszą polityką cookies. Zamknij powiadomienie.

Aktywna strefa Forum

Zaloguj się przez Facebooka

Mój profil

Imię i NazwiskoMaciej Hewelt
Data urodzenia (zaloguj się, aby zobaczyć)
Miasto Gdańsk (M. Gdańsk)
WojewództwoPomorskie
Gadu-Gadu: (zaloguj się, aby zobaczyć)
Skype: (zaloguj się, aby zobaczyć)
Branża:
  • Finanse/Ekonomia
Aktywny od Zaloguj się, aby zobaczyć
Ostatnia wizyta Zaloguj się, aby zobaczyć
Ulubione dyscypliny

O mnie

Niektórzy mogą mieć problem z napisaniem o sobie jednego zdania, ja mam problem ze zmieszczeniem się tylko w kilku. Świadczy to pewnie o mojej niewielkiej skromności, czego się w zupełności nie wstyd… więcej »

Niektórzy mogą mieć problem z napisaniem o sobie jednego zdania, ja mam problem ze zmieszczeniem się tylko w kilku. Świadczy to pewnie o mojej niewielkiej skromności, czego się w zupełności nie wstydzę, ponieważ nie uważam skromności za dobrą cechę. Jednak chwalenie się na wyrost też nie jest rozwiązaniem. Trzeba znać swoją wartość i dbać o to by ludzie dookoła też ją znali. Moja wartość jest więc taka że jestem ambitnym sportowcem, który mierzy wyżej niż powinien i sobie do tego spokojnie dąży. Mam charakter lidera, dlatego lubię albo pracować sam, albo w grupie na którą udaje mi się uzyskać decydujący wpływ. Kiedy jednak nie chodzi o pracę, a o towarzyskość, wtedy zmieniam podejście o 180 stopni i staram się być dla innych, kiedy widzę że czegoś potrzebują. Raczej trudno wejść na listę osób których nie lubię, ponieważ z zasady nie gnieżdżę w sobie negatywnych uczuć. napisałbym jeszcze dużo, dużo więcej, ale poprzestańmy na tym streszczeniu.... ;) « mniej

Zajmuję się

W tej chwili realizuję się w trzech kierunkach. Przede wszystkim jestem Biegaczem na Orientację i to jest dla mnie najważniejsze, ale niestety nie daje i nigdy nie da mi zabezpieczenia finansowego, więc postanowiłem również przyłożyć się do nauki. W tej chwili studiuję Zarządzanie na Uniwersytecie Gdańskim...z lepszym lub gorszym skutkiem. Zanim jednak skończę studia, w zaspokajaniu bieżących potrzeb finansowych, związanych głównie z bieganiem, pomaga mi praca w kancelarii doradztwa finansowego.

Zainteresowania

Wszelkiego rodzaju sporty...chociaż najmniej chyba motorowe. Generalnie jestem zainteresowany wszystkim co wiąże się z wyzwaniami!

Sport jest dla mnie...

życiem

Kibicuję

Orientacji sportowej, żeby się rozwijała w Polsce. Każdemu reprezentantowi kraju, bo dzięki nim można czasem poczuć dumę z tego, że jest się Polakiem. Flocie Gdynia, bo to mój klub. Arce Gdynia, Stoczniowcowi Gdańsk, Lotosowi Wybrzeże Gdańsk. No i Lechowi Poznań, bo to jedyny klub który jak chce, to potrafi zagrać na zachodnim poziomie.

Osiągnięcia sportowe

Mistrzostwa Europy Juniorów w Biegu na Orientację:
1m. sprint (2006r.)
11m. klasyk (2006r., 2008r.)
Puchar Najmłodszych
1m. (2004r.)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
1m. sprint (2005r.)
1m. klasyk (2006r.)
Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację
2007r - 2m. sprint
2008r - 1m. sprint, długi dystans, klasyk, nocne
2009r - 3m. długi dystans
...z tych co pamiętam :P

Geopozycja

Zgłoś uwagi

Zgłoś uwagi do strony Aktywni.pl