Portal Aktywni.pl korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zapoznaj się z naszą polityką cookies. Zamknij powiadomienie.

Aktywna strefa Forum

Zaloguj się przez Facebooka

O nas

Aktywni. pl – portal miłośników sportu

Promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, inspirowanie do podjęcia aktywności, dostarczenie niezbędnych informacji z zakresu sportu i rekreacji, a także pomoc w odbudowie potęgi polskiego sportu.

Takimi przesłankami kierował się inicjator projektu, kiedy na początku 2008 roku rozpoczął realizację pomysłu stworzenia portalu społeczności aktywnej. Skupił wokół siebie byłych zawodników, specjalistów z różnych dziedzin rekreacji oraz informatyków.

Aktywni - w tym określeniu zawiera się to co najważniejsze. Łączy nas pasja, zaangażowanie i miłość do sportu pod różnymi postaciami.

Fachowe wskazówki i porady na naszych stronach zamieszczone są przez ekspertów i entuzjastów – zawodników, instruktorów, studentów i absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego.

team Aktywni

Misja

Wspólnymi siłami tworzymy portal, którego celem jest upowszechnianie aktywnego trybu życia. Serwis umożliwia swoim użytkownikom wyszukiwanie znajomych, podtrzymywanie relacji z innymi użytkownikami, wymianę wiedzy i doświadczeń. Ułatwia poszukiwanie informacji na temat obiektów sportowych, niezbędnego sprzętu, trenerów i techniki uprawiania sportu.

Chcesz umówić się na mecz? Nie masz partnerów do gry? Chcesz sprawdzić jaka dieta będzie dla Ciebie najlepsza? A może potrzebujesz podstawowych informacji, ponieważ wahasz się czy wybrać kurs salsy czy tańca towarzyskiego? Nie wiesz gdzie znajdują się odpowiednie obiekty sportowe? A może jesteś specjalistą z dziedziny sportu i rekreacji i chciałbyś zareklamować swoje zdolności i usługi?

Portal portalaktywni.com umożliwi Tobie kontakt z innymi, aktywnymi ludźmi, odpowie na pytania i udostępni informacje na temat poszczególnych dyscyplin, obiektów, klubów sportowych i specjalistów.

Informacje o przedsiębiorstwie prowadzącym serwis portalaktywni.com:

Aktywni Sp. z o.o.
Ul. Usypiskowa 3a, 02 – 386 Warszawa
regon: 141486217, NIP: 701-014-15-33
biuro@aktywni.pl

Aktywni.pl Sp. z o.o., zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000311799, kapitał zakładowy wynosi 1 450 000 zł

Zgłoś uwagi

Zgłoś uwagi do strony Aktywni.pl