Portal Aktywni.pl korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zapoznaj się z naszą polityką cookies. Zamknij powiadomienie.

Aktywna strefa Forum

Zaloguj się przez Facebooka

Trendy w treningu

Trendy w treningu

29.07.14 Trening fitness wczoraj i dziś.

Aquapunching dla fanek sztuk walki

Wodne boksowanie

28.08.12 Kop, bij, zmęcz się i spal kalorie. Aquapunching to sport dla Ciebie.

Aerobik po męsku

Aerobik po męsku

29.04.12 Kobiety w obcisłych strojach, ćwiczące w rytm muzyki - takie jest wyobrażenie o aerobiku. W rzeczywistości jednak ćwiczenia te przybierają wiele odmian, a na treningach coraz częściej pojawiają się także mężczyźni

Ćwiczenia z piłką

Trening z piłką

06.02.12 Różnego rodzaju piłki zawsze stanowiły dodatkowy element ćwiczeń fizycznych i treningów sportowców wielu dyscyplin. Były to piłki gumowe, skórzane, duże i małe oraz piłki lekarskie, które miały różny ciężar.

Jesienne formy aktywności. Jak nie przytyć jesienią?

Jesienne formy aktywności

27.09.11 Mogłoby się wydawać, że koniec lata to najgorszy moment na rozpoczęcie aktywności fizycznej. W końcu sezon na krótkie spódniczki i szorty właśnie dobiega końca, więc o wiele trudniej znaleźć w sobie motywację do regularnego wysiłku.

Ogólnopolska Konwencja Fitness w Śremie

Ogólnopolska Konwencja Fitness w Śremie

30.08.11 Zapraszamy na pierwszą Ogólnopolską Konwencję Fitness w Śremie, która odbędzie się już 10 września. Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji i bardzo ciekawy program.

Rodzaje aerobiku

Rodzaje aerobiku

02.08.11 Rodzaje aerobiku są tak zróżnicowane, że każdy znajdzie coś dla siebie. W klubach fitness dostępne są takie zajęcia jak: low impact aerobik, hi-low aerobik, body ball, TBC itd.

Konwencja BEST OF IFAA w Katowicach

Best of IFAA już w ten weekend!

06.06.11 Już za kilka dni startuje letnia edycja BEST OF IFAA! Zapraszamy wszystkich miłośników zdrowego ruchu przy muzyce do Katowic na konwencję fitness w topowej obsadzie.

Złote SGGW w AMWiM w Aerobiku Sportowym 2011

Akademickie mistrzostwa w aerobiku sportowym

13.04.11 Blisko 30 zawodników z 5 warszawskich uczelni wyższych (ALK, AWF, PW, SGGW oraz UW) wzięło udział w Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w Aerobiku Sportowym. AMWiM zainaugurowały tegoroczny sezon startowy.

Siłownia jest kobietą

Damski sposób na wiosnę

06.04.11 Wystarczyło kilka pięknych, słonecznych dni abyśmy z większym optymizmem patrzyli na wszystko, co nas otacza. Wiosenną energię warto spożytkować. Dla wielu pań będzie to pierwsza wizyta na siłowni i praca nad wyglądem i zgrabną sylwetką.

Zgłoś uwagi

Zgłoś uwagi do strony Aktywni.pl