Portal Aktywni.pl korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zapoznaj się z naszą polityką cookies. Zamknij powiadomienie.

Aktywna strefa Forum

Zaloguj się przez Facebooka

Przygotuj się do lata

Lato w formie

30.04.13 Lato już blisko. Warto być przygotowanym.

Czas na trening - wybierz swoją porę

Rano, a może wieczorem?

11.01.13 Ćwiczyć rano, a może wieczorem? Wybór należy do Ciebie.

Zdrowe życie jest możliwe

Apetyt na zdrowie

05.10.12 Czy życie w biegu może być zdrowe? Tak, jeśli jest to życie z głową.

Program Women’s Run ruszy w kolejnej dzielnicy Warszawy

Women’s Run rusza w kolejnej dzielnicy

15.07.11 Trwający już od 2010 r. program Women’s Run poszerza swój zasięg o kolejną dzielnicę. Od ubiegłego roku Warszawianki pod okiem trenera biegają na Woli, głównie w Lasku na Kole i malowniczym Parku Moczydło.

Prawidłowy poziom cukru nie chroni przed cukrzycą

Poziom cukru a ryzyko cukrzycy

10.05.11 Na cukrzycę typu 2, nazywaną też cukrzycą dorosłych, mogą zachorować nawet te osoby, które mają prawidłowy poziom cukru we krwi - ostrzegają naukowcy w raporcie opublikowanym na łamach "Diabetes Care".

Niezdrowa dieta i brak ruchu - główni zabójcy ludzkości

Co nas zabija? - raport WHO

02.05.11 Przewlekłe choroby niezakaźne, jak schorzenia układu krążenia, choroby płuc, nowotwory i cukrzyca już dziś stanowią główną przyczynę zgonów ludzi na świecie, a śmiertelność z ich powodu będzie rosła.

Zdrowy styl życia lepszy od diety

Jakie zabiegi wspomogą odchudzanie?

09.03.11 Chcesz zmienić swoją sylwetkę, ale ie widzisz efektów po stosowaniu standardowych diet? Skuteczne odchudzanie nie oznacza drastycznej diety i wyeliminowania całych grup pokarmowych, a przede wszystkim zmiany stylu życia.

Ruch - sposób na wieczną młodość

Nigdy nie jest za późno na odbudowanie zdrowego stylu życia

30.12.10 Brak ruchu, złe nawyki żywieniowe, zanieczyszczenie środowiska oraz towarzyszący nam codziennie stres przyspieszają proces starzenia się organizmu i niszczą nasze zdrowie. Czy możemy odwrócić niekorzystne zmiany?

Dekalog zmian na rok 2011

Postanowienia noworoczne - czy uda ci się je zrealizować?

28.12.10 Tradycyjnie wraz z Nowym Rokiem podejmujemy noworoczne postanowienia porzucenia złych nawyków i zadbania o siebie. Każdy zastanawia się co warto zmienić, aby kolejny rok był lepszy. Niestety przeważnie szybko z postanowień rezygnujemy.

Polacy uważają, że zdrowo się odżywiają

Cała prawda o naszej diecie...

16.11.10 Trzy czwarte uczestników badania przeprowadzonego przez CBOS uważa, że odżywia się zdrowo lub bardzo zdrowo. W rzeczywistości jednak ich nawyki żywieniowe odbiegają od zaleceń dietetyków.

Zgłoś uwagi

Zgłoś uwagi do strony Aktywni.pl